Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika’daki kolej ve üniversitelerde eğitim için; İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda’ya ikinci bir vatandaşlık veya göçmenlik başvurusunda bulunabilmek için; Türkiye ve yurtdışında İş için; İngilizce yeterliliklerinizi doğrulamak için.

BELGE NE KADAR SÜRE İLE GEÇERLİDİR? Test sonuçları 2 yıl geçerlidir.

SINAVIN ÖZELLİKLERİ NEDİR? IELTS testi tüm dil becerilerini (Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma) test eder. Seçim “Akademik” eğitim modülünde ve “Genel Amaç” modülünde yapılır.

DÖRT ALANDA IELTS TEST: Sözlü anlatım anlayışını anlama (dinleme); Okuma (Okuma); yazı yazma (yazma); konuşma (konuşma).

ULUSLARARASI IELTS SINAVI SONUÇLARI IELTS sınav puanı, bir noktadan (Sıfır dil yeterliliği) başlayan ve dokuz puanla biten dokuz noktalı bir sisteme dayanmaktadır (Profesyonel dil yeterliliği).

LINGUA KULÜBÜ’NDE IELTS İÇİN HAZIRLIK. Birçok Mea Lingua Club öğretmeni bu sınavlara hazırlanmasında uzmanlaşmıştır. Bu sınavların tüm nüanslarını bilirler, testi başarılı bir şekilde geçme becerisine sahip olup kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olurlar!

UZMANIMIZDAN TÜM DETAYLARI ÖĞRENİN! PROGRAMINIZ İÇİN BİR SEÇİM İLE ÜCRETSİZ DANIŞMA VE ÜCRETSİZ TEST.

If you would like to have professional essay writing service more out of this article, then it’s essential that you know that the previous year’s essays are offered at the archives and also that you can access it if you want.